+420 222 511 658

Úvod

Úvod

AIG2737862

Do prostor ambulance vstup pouze s rouškou. Děkujeme za pochopení.

Vážení a milí,

s ohledem na epidemiologickou situaci v ČR,  ordinujeme v ambulanci v  čase modifikovaných ordinačních hodin, striktně pro předem zvané a vždy po předchozí telefonické, či emailové  domluvě.

Denně v ambulanci ordinujeme. V červenci a srpnu čerpáme také dovolené. Omluvte tedy, prosím, delší prodlevy v online konzultacích. V případě akutních potíží, v čase mimo ordinační hodiny, kontaktujte nonstop pohotovost pediatrických ambulancí u nemocnic.

Jsme denně k zastižení pro naše pacienty v režimu online konzultací na telefonním čísle 222 511 658 ( žádáme o trpělivost, vždy má přednost pacient fyzicky přítomný v ordinaci ) v čase od 8.00 do 16.00  a na těchto emailových adresách:

info@childfriendly.cz         doctor@childfriendly.cz 

V případě potřeby uveďte i  telefonní číslo, na kterém jste k zastižení,  budeme Vás kontaktovat.

V případě urgentních potíží ( ideálně vždy po konzultaci s námi ) ordinují pediatrické ordinace/pohotovosti těchto pražských nemocnic FN Motol,  VFN Ke Karlovu, VFN VinohradyFakultní Thomayerova nemocnice Krč.

Děkujeme za pochopení a respektování těchto dočasných změn.

 

 

Doporučení k situaci ohledně onemocnění Covid-19

Vážení a milí:

 1. Nenavštěvujte místa s větším počtem lidí, doma často větrejte, jezte vitaminy a dodržujte pitný režim, dodržujte hygienu a často si myjte ruce, ideálně i desinfekčním roztokem, při horečnatých stavech dávejte antipyretika dle váhy dítěte a nezapomeňte střídat doporučené přípravky.
 2. Při rýmě a kašli podávejte nosní kapičky a mukolytika.
 3. Podporujte imunitu multivitaminy a léky na podporu imunity.
 4. V případě, že jste pobývali v předchozích dnech v lokalitách, které jsou rizikové s výskytem koronaviru, kontaktujte v případě zdravotních potíží primárně ambulanci lékaře telefonicky a o dalším postupu se budeme domlouvat.
 5. Bezpříznakový pacient, který byl v rizikové lokalitě zůstává v karanténě.
 6. Příznakový pacient, který nebyl v rizikové lokalitě, zůstává primárně v domácí péči a jenom v případě komplikací, či dlouhotrvajícího průběhu onemocnění vyhledá lékaře.
 7. V případě příznaků onemocnění a pobytu v rizikové lokalitě nás neprodleně informuje telefonicky a vyhledá zdravotnické zařízení Infekční kliniky.

 Všem přejeme pevné zdraví!

 

 

Vážení rodiče,

vítá Vás  dětská ambulance Child Friendly s.r.o.

Naše ordinace nabízí zdravotnické služby svým pacientům již od roku 2008, kdy působila pod názvem M4MED  s.r.o. Od 1.1.2016 jsme v  nových prostorách na  Praze 2 – Vinohrady v klidné  ulici Římská 191/16. naproti budově Českého rozhlasu.

Pro klienty  Child Friendly jsme připravili mnoho novinek, včetně nového názvu, jenž nyní přesně vystihuje naši filozofii. Cílem je poskytovat přátelskou a profesionální péči dětem v maximálně příjemném a interaktivním prostředí, kde vstřícnost, odbornost personálu a nejmodernější vybavení, jsou samozřejmostí.

Snažíme se vytvořit atmosféru vzájemné důvěry a porozumění. Děti mají  kromě práva na péči poskytovanou kvalifikovaným a odborně zdatným personálem také právo na přítomnost svých rodičů při lékařském vyšetření, bezbolestně prováděné léčebné zákroky, informace odpovídající jejich chápání, spolurozhodování o poskytované péči a příležitost ke hře v prostředí, které pomůže posoudit jejich aktuální kondici.

Přejeme si, abyste se u nás setkávali s:

 • přátelskou a maximálně vstřícnou péčí nejen k dětem, ale i rodičům
 • péčí profesionální s využitím všech dostupných poznatků moderní medicíny
 • v bezpečném, čistém, moderním a zároveň hravém prostředí s prvky rozvíjející zdraví dítěte
 • s individuálním přístupem ke každému jednotlivci s respektem, důstojností a diskrétností

Prohlédněte si prostředí dětské ambulance Child friendly: