+420 222 511 658

Úvod

Úvod

Vážení a milí,

s ohledem na epidemiologickou situaci v ČR ordinujeme od 16.3.2020 nonstop v režimu online konzultací, a to na těchto emailových adresách:

info@childfriendly.cz
doctor@childfriendly.cz 
mgoetzova@yahoo.de

V případě potřeby uveďte i své telefonní číslo, budeme Vás kontaktovat.

Všichni pacienti, kteří k nám byli objednáni, jsou informováni formou urgentní sms zprávy a emailem a přeobjednáni na nový termín.

Naše doporučení nechodit na vyšetření se zdravotním problémem, který můžeme vyšetřit online, významně převyšuje nad rizikem možné nákazy infekcí COVID-19 přesunem, cestováním a návštěvou zdravotnického zařízení.

V případě urgentních potíží (ideálně vždy až po online konzultaci s námi) ordinují pediatrické ordinace/pohotovosti těchto pražských nemocnic:

FN Motol
VFN Ke Karlovu
VFN Vinohrady
Fakultní Thomayerova nemocnice

Na dotazy ohledně koronaviru odpovídají odborníci SZÚ na telefonních číslech 724 810 106 a 725 191 367. V případě akutních potíží v souvislosti s onemocněním Covid-19 kontaktujte linku 1212.

Důrazně žádáme o respektování nařízení karanténních opatření a nošení ochranných prostředků úst a nosu na veřejnosti.

Za komplikace se velice omlouváme.

 

 

Doporučení k situaci ohledně onemocnění Covid-19

Vážení a milí:

 1. Nenavštěvujte místa s větším počtem lidí, doma často větrejte, jezte vitaminy a dodržujte pitný režim, dodržujte hygienu a často si myjte ruce, ideálně i desinfekčním roztokem, při horečnatých stavech dávejte antipyretika dle váhy dítěte a nezapomeňte střídat doporučené přípravky.
 2. Při rýmě a kašli podávejte nosní kapičky a mukolytika.
 3. Podporujte imunitu multivitaminy a léky na podporu imunity.
 4. V případě, že jste pobývali v předchozích dnech v lokalitách, které jsou rizikové s výskytem koronaviru, kontaktujte v případě zdravotních potíží primárně ambulanci lékaře telefonicky a o dalším postupu se budeme domlouvat.
 5. Bezpříznakový pacient, který byl v rizikové lokalitě zůstává v karanténě.
 6. Příznakový pacient, který nebyl v rizikové lokalitě, zůstává primárně v domácí péči a jenom v případě komplikací, či dlouhotrvajícího průběhu onemocnění vyhledá lékaře.
 7. V případě příznaků onemocnění a pobytu v rizikové lokalitě nás neprodleně informuje telefonicky a vyhledá zdravotnické zařízení Infekční kliniky.

 Všem přejeme pevné zdraví!

 

 

Vážení rodiče,

vítá Vás  dětská ambulance Child Friendly s.r.o.

Naše ordinace nabízí zdravotnické služby svým pacientům již od roku 2008, kdy působila pod názvem M4MED  s.r.o. Od 1.1.2016 jsme v  nových prostorách na  Praze 2 – Vinohrady v klidné  ulici Římská 191/16. naproti budově Českého rozhlasu.

Pro klienty  Child Friendly jsme připravili mnoho novinek, včetně nového názvu, jenž nyní přesně vystihuje naši filozofii. Cílem je poskytovat přátelskou a profesionální péči dětem v maximálně příjemném a interaktivním prostředí, kde vstřícnost, odbornost personálu a nejmodernější vybavení, jsou samozřejmostí.

Snažíme se vytvořit atmosféru vzájemné důvěry a porozumění. Děti mají  kromě práva na péči poskytovanou kvalifikovaným a odborně zdatným personálem také právo na přítomnost svých rodičů při lékařském vyšetření, bezbolestně prováděné léčebné zákroky, informace odpovídající jejich chápání, spolurozhodování o poskytované péči a příležitost ke hře v prostředí, které pomůže posoudit jejich aktuální kondici.

Přejeme si, abyste se u nás setkávali s:

 • přátelskou a maximálně vstřícnou péčí nejen k dětem, ale i rodičům
 • péčí profesionální s využitím všech dostupných poznatků moderní medicíny
 • v bezpečném, čistém, moderním a zároveň hravém prostředí s prvky rozvíjející zdraví dítěte
 • s individuálním přístupem ke každému jednotlivci s respektem, důstojností a diskrétností

Prohlédněte si prostředí dětské ambulance Child friendly: