+420 222 511 658

Program dětské ordinace CHILD FRIENDLY

  Home / Program dětské ordinace CHILD FRIENDLY

Program dětské ordinace CHILD FRIENDLY

Vážení a milí  klienti,

jménem celé ordinace Child friendly,  Vám děkujeme Vám za projevenou důvěru.

Máte-li zájem zaregistrovat u našich lékařů své děti, rádi bychom vás informovali, že kapacita naší ordinace je momentálně na svém maximu. Jsme proto nuceni upřednostnit nově příchozí pacienty, kteří si vyberou  Individuální Program Péče Child Friendly/ ChF PLUS.  Cena je vždy individuální, dle potřeb a požadavků klienta. Podrobnější informace, nově příchozím i stávajícím pacientům poskytneme nezávazně přímo v ordinaci. Emailová korespondence, objednávání pomocí online rezervačního systému a předplacené ceny ambulantních laboratorních vyšetření, nám šetří čas, který můžeme věnovat našim pacientům a pomáhají nám udržet vysokou úroveň nabízené péče i při stále narůstajícím počtu klientů. Platby za lékařská vyšetření a úkony provedené v naší ordinaci, se vždy vztahují pouzena služby nehrazené zdravotní pojišťovnou.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání  v naší ordinaci.

Individuální Program Péče Child Friendly/ ChF PLUS  –  balíček produktů nehrazených zdravotní pojišťovnou obsahuje orientačně ( podrobně v ordinaci ):

 1. Příjemné prostředí nové  dětské ordinace s velkou hernou.
 2. Nabídka ošetření  dětským lékařem v odpoledních či večerních hodinách, po domluvě i mimo ordinační hodiny – cena ošetření není součástí programu ChF.
 3. Neurgentní komunikace emailem, emailová informace o výsledcích vyšetření.
 4. Zasílání požadovaných potvrzení a receptů poštou a elektronicky, i na základě webové žádosti. Cena zahrnuje odeslání 5ti zásilek/ rok – program ChF PLUS.
 5. Bolestivé výkony s lokálnim anestetikem a sacharózou.
 6. Nepovinné očkovaní látky přímo v ambulanci.
 7. Rezervace termínu návštěvy u lékaře dle vlastních potřeb pomocí online objednávacího kalendáře.
 8. Přednostní pozvánka na edukační programy a semináře o výživě a preventivní péči – program ChF PLUS.
 9. Zdravotní dokumentace vedena elektronicky.
 10. Přednostní využití přístroje na laboratorní ošetření s výsledkem v ambulanci na počkání. Cena zahrnuje všechny u nás dostupné laboratorní vyšetření jako transkutánní měření bilirubínu, vyšetření močovým analyzátorem, kapilární hemoglobin a hematokrit, otoskopiské vyšetření ucha, vyšetření pulzním oxymetrem  (  kapilárního KO s diff.  a Strept A test jsou v programu ChF PLUS ) do počtu 10 x/rok.

 

V případě dotazů, nebo zájmu o registraci v naší ordinaci, jsou Vám k dispozici kontakty na lékaře a zdravotnický personál Child friendly.