+420 222 511 658

Ordinační hodiny ambulance Child friendly

    Home / Ordinační hodiny ambulance Child friendly

Ordinační hodiny ambulance Child friendly

Vážení a milí,

s ohledem na epidemiologickou situaci v ČR,  ordinujeme v ambulanci v  čase modifikovaných ordinačních hodin, striktně pro předem zvané a vždy po předchozí telefonické, či emailové  domluvě.

Jsme denně k zastižení pro naše pacienty v režimu online konzultací na telefonním čísle 222 511 658 ( žádáme o trpělivost, vždy má přednost pacient fyzicky přítomný v ordinaci ) v čase od 8.00 do 16.00  a na těchto emailových adresách:

info@childfriendly.cz         doctor@childfriendly.cz 

V případě potřeby uveďte i  telefonní číslo, na kterém jste k zastižení,  budeme Vás kontaktovat.

V případě urgentních potíží ( ideálně vždy po konzultaci s námi ) ordinují pediatrické ordinace/pohotovosti těchto pražských nemocnic FN Motol,  VFN Ke Karlovu, VFN VinohradyFakultní Thomayerova nemocnice Krč.

Děkujeme za pochopení a respektování těchto dočasných změn.

Child Friendly s.r.o. – ambulance dětského lékaře

 

Vážení a milí:

  1. Nenavštěvujte místa s větším počtem lidí, doma často větrejte, jezte vitaminy a dodržujte pitný režim, dodržujte hygienu a často si myjte ruce, ideálně i desinfekčním roztokem, při horečnatých stavech dávejte antipyretika dle váhy dítěte a nezapomeňte střídat doporučené přípravky.
  2. Pri rýmě a kašli podávejte nosní kapičky a mukolytika.
  3. Podporujte imunitu multivitaminy a léky na podporu imunity.
  4. V případě, že jste pobývali v předchozích dnech v lokalitách, které jsou rizikové s výskytem koronaviru, kontaktujte v případě zdravotních potíží primárně ambulanci lékaře telefonicky a o dalším postupu se budeme domlouvat.
  5. Bezpříznakový pacient, který byl v rizikové lokalitě zůstavá v karanténě.
  6. Příznakový pacient, který nebyl v rizikové lokalitě, zůstavá primárně v domácí péči a jenom v případě komplikací, či dlouhotrvajícího průběhu onemocnění vyhledá lékaře.
  7. V případě příznaků onemocnění a pobytu v rizikové lokalitě nás neprodleně informuje telefonicky a vyhledá zdravotnické zařízení Infekční kliniky.

 Všem přejeme pevné zdraví! 

Denně v čase mezi  8.00 a 9.00 hod. jsme v ordinaci vždy jenom pro pacienty zvané na laboratorní vyšetření. Ordinační doba pro nemocné i prevence začíná vždy až od 9.00 hod.

V případě urgentních potíží ordinuje non stop pediatrie:  FN Motol, V Úvalu 84, Praha 5, tel.: 22443 11 +  KDaD, Ke Karlovu 2, Praha 2,tel.: 22496 7777  + FNK Vinohrady + FTN Krč

Bez-názvu-1